REGULAMIN SKLEPU

Sklep internetowy, działający pod adresem srebrnagaleria.pl prowadzony jest przez firmę Semi Agata Ciura z siedzibą w Częstochowie ul. Perla 35/15.


Dane Sprzedawcy:

Semi

Agata Ciura

Ul. Perla 35/15

42-207 Częstochowa

NIP: 949-159-95-18


Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet wyłącznie na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Oferta przedstawiona przez sklep srebrnagaleria.pl na stronach internetowych nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.

1. Zamówienia przyjmowane są bezpośrednio przez stronę srebrnagaleria.pl.

2. Zamówienia poprzez stronę srebrnagaleria.pl mogą składać Klienci, którzy założyli indywidualne konto w sklepie srebrnagaleria.pl i zalogowali się na swoim indywidualnym koncie klienckim lub jako "gość" - bez zakładania konta. Zamówienia w Sklepie internetowym srebrnagaleria.pl można składać 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę jednakże zamówienia złożone w dni powszednie po godzinie 14:00, w soboty, w niedziele lub dni świąteczne rozpatrzone zostaną następnego dnia roboczego.

3. Klient zobowiązany jest do korzystania ze Sklepu internetowego w sposób zgodny z obowiązującym prawem, zasadami współżycia społecznego oraz dobrymi obyczajami.

4. Realizacja zamówienia płatnego z góry rozpoczyna się po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym sklepu lub po otrzymaniu potwierdzenia opłacenia transakcji od operatora przyjmującego szybkie płatności internetowe. Zamówienia płatne z góry, które nie zostaną opłacone w ciągu 14 dni od dnia ich złożenia są automatycznie odrzucane (nie będą realizowane).

5. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu przekazania zamówienia do wysyłki (status transakcji -REALIZOWANE).

6. Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.

7. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

8. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

9. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.

10. Przesyłki dostarcza Poczta Polska lub firmy kurierskie. Kupujący nie ma możliwości osobistego odbioru towaru.

11. Koszty przesyłki pokrywane są przez nabywcę, za wyjątkiem specjalnych promocji o których informujemy w cenniku wysyłki.

12. Obowiązujący cennik kosztów przesyłki znajduję się na stronie sklepu.

13. Klient może wybrać następujące formy płatności za złożone zamówienia
- Płatność z góry - przelewem bankowym na konto sklepu,
- Płatność przy odbiorze przesyłki (pobranie).

14. Kupujący składający zamówienie płatne z góry, zobowiązuje się opłacić zamówienie w ciągu 14 dni od daty jego złożenia. srebrnagaleria.pl zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia złożonego przez kupującego jeżeli nie zostanie ono opłacone w ciągu 14 dni od daty jego złożenia.

15Zwrot bez podania przyczyny.
Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.) Klient, w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania produktu może zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny) z towaru kupionego w naszym sklepie.
Po zgłoszeniu do Sklepu chęci zwrotu towaru Klient otrzyma drogą mailową Formularz zwrotu (oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość).

Zwrot taki jest możliwy tylko wówczas, gdy towar nie był używany i nie jest uszkodzony. Zwracany towar należy odsyłać w oryginalnym opakowaniu razem z otrzymanym wraz z nim dowodem zakupu (faktura lub paragon) oraz wypełnionym Formularzem zwrotu na adres:

 

Semi Agata Ciura

Ul. Miarki 7

42-209 Częstochowa

 

Zwracany przez klienta towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniając brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi klient.

 17. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towarów zapłaconej przez klienta, widniejącej na dokumencie sprzedaży (paragonie, fakturze VAT). Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu14 dni (od dnia otrzymania przesyłki ze zwracanym towarem), przelewem bankowym na wskazane przez klienta konto bankowe. Koszt przesyłki do klienta jest zwracany do wysokości najtańszego, zwykłego sposobu dostawy dostępnego w Sklepie internetowym srebrnagaleria.pl. Koszt odesłania towaru przez klienta nie podlega zwrotowi.

18. Reklamacje.

Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim cechy niezgodne z opisem lub uszkodzenia nie powstałe podczas dostawy, powinien niezwłocznie zgłosić ten fakt do Sklepu srebrnagaleria.pl i odesłać go przesyłką pocztową na adres sklepu . Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji.
Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu oraz Formularz reklamacyjny. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od ich wpłynięcia.
Towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pozbawiany wad lub sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu albo zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru. Nieznaczne różnice w wyglądzie, wynikające z indywidualnych ustawień komputera Kupującego nie mogą być podstawą do reklamacji zakupionego produktu.

19. Rejestracja / Indywidualne konto Klienckie
Założenie indywidualnego Konta Klienckiego w sklepie srebrnagaleria.pl oznacza akceptację Polityki Prywatności sklepu oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z tą polityką. Sklep zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Zgodnie z tą ustawą klienci naszego sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, podane podczas rejestracji i do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

20. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.).

21. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

22. Sklep srebrnagaleria.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzenia okresowych zmian w powyższym regulaminie. Klienci składający zamówienie w sklepie zobowiązani są do zapoznania się z aktualnym regulaminem. W przypadku braku akceptacji regulaminu prosimy o nie dokonywanie zakupów w serwisie srebrnagaleria.pl.

 

Niniejszy regulamin obowiązuje od dnia 03.06.2019r.

Klauzula informacyjna dla Klientów: Klauzula informacyjna

Polityka ochrony danych osobowych: Polityka prywatności